Понеділок, 27.01.2025, 16:08
Каланчацька Районна Державна Адміністрація
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Календар
«  Січень 2025  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
 Події тижня (продовження)

28.04.2015

Діти воїнів АТО з Херсонщини прибули в Івано-Франківську область

26 квітня 2015 року діти воїнів АТО з Херсонщини прибули на відпочинок в Івано-Франківську область.

Їх зустрічали директор Департаменту освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації Віктор Кімакович та голови Тлумацької, Тисменицької та Галицької райдержадміністрацій.

До Галицького району прибули близько 30 дітей бійців АТО, яких було розселено в родинах села Крилос. За словами голови Галицької райдержадміністрації Ярослава Бартківа для дітей підготували цікаву програму перебування, під час якої гості відвідають об’єкт культурної спадщини та музей, ознайомляться з народними традиціями та звичаями галичан, а також візьмуть участь у майстер-класах та поспілкуються зі своїми ровесниками.  

Нагадаємо, що 25 квітня поточного року, близько 100 дітей бійців АТО із різних районів Херсонської області вирушили на відпочинок на Івано-Франківщину. Це вже друга група дітей, які з початку року, завдяки домовленості керівництва двох областей, отримали можливість провести десять днів у Прикарпатті.

29.04.2015 Симфонія слова на струнах душі…

читати далі

29.04.2015 У загальноосвітніх навчальних закладах Каланчацького району та комунальному закладі «Центр дитячої та юнацької творчості» триває виготовлення та розповсюдження «Маків пам’яті»

читати далі

29.04.2015

Частина підприємств області відмовляється від технічної інвентаризації захисних споруд

Як повідомили в управлінні з питань цивільного захисту облдержадміністрації, в області продовжується інвентаризація захисних споруд.

Так, в обласному центрі, містах й районах Херсонщини проводиться активна робота з перевірки, інвентаризації, виготовлення документації та приведення споруд у належний стан.  

Але, на жаль, є підприємства, які відмовляються від проведення технічної інвентаризації захисних споруд.

Зокрема:

1) ТОВ «Світанок» м. Херсон, вул. Белінського, 13;

2) ПП «Жилтранс», м. Херсон, сквер Дзержинського;

3) ВАТ «Херсонські комбайни», м. Херсон, вул. Тираспольська, 1;

4) Приватно-виробнича комерційна фірма «Стройіндустрія», м. Херсон, Бериславське шосе, 10;

5) Закрите акціонерне товариство «Красень», м. Херсон, вул. Декабристів, 49.

Нагадаємо, що управління з питань цивільного захисту вже оприлюднювало перелік підприємств, що відмовляються визнавати наявні у їх господарстві захисні споруди своєю власністю і відповідно проводити їх інвентаризацію.

Наразі управління з питань цивільного захисту подало відповідну інформацію до прокуратури. Вже за результатами перевірки буде вирішено питання щодо подання судових позовів.

Депутати обласної ради Херсонщини одноголосно визнали Російську Федерацію агресором

29 квітня 2015 року присутні у сесійній залі депутати Херсонської обласної ради одноголосно проголосували за визнання Російської Федерації країною-агресором.

«Ми не дозволимо агресорам підірвати наш дух патріотизму та єдності», – підкреслив очільник Херсонщини Андрій Путілов, коментуючи прийняття рішення депутатами.

Крім того, під час сесії депутати розглядають низку важливих соціальних питань, зокрема щодо внесення змін до обласного бюджету, виконання обласних програм та прийняття нових, надання надр у користування тощо.

«У Херсонській області вдосконалюють систему екстреної медичної допомоги», – Андрій Путілов

На сьогоднішній день здійснюються заходи стосовно ремонту та облаштування регіональної оперативно-диспетчерської служби екстреної медичної допомоги у Херсонській області. Про це стало відомо 29 квітня 2015 року під час засідання сесії обласної ради.

За рахунок Державного бюджету Херсонщина отримала 40 одиниць спеціального медичного санітарного автотранспорту. Із обласного бюджету додатково на паливно-мастильні матеріали виділено 1 млн грн та 111 тис. грн на придбання GPRS навігаторів.

За словами голови облдержадміністрації Андрія Путілова, на Херсонщині впроваджується нова, європейська, система екстреної медичної допомоги.

«За рахунок оснащення кожної машини екстреної медичної допомоги GPRS навігаторами буде можливість відслідковувати витрати палива», – відзначив також під час брифінгу після завершення сесії облради очільник області.

30.04.2015 Відбувся перший щорічний районний конкурс воєнно-патріотичної пісні «Перемога, свята Перемога!»

читати далі

05.05.2015 Відбувся усний журнал «Погляд у минуле тривалістю 70 років»

читати далі

06.05.2015

У зв’язку з початком туристичного сезону 2015 року організовано роботу обласної «гарячої лінії» за номером (0552) 22-62-84.

В районі для туристів діє «гаряча лінія» за номером (05530) 3-14-85

07.05.2015 Козацькі джури Каланчацького району мірялися силами

читати далі

Про події, присвячені 70-річчю Перемоги над нацизмом у Європі, дізнавайтеся у рубриці "ДО 70-РІЧЧЯ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ"

19.05.2015 Політичним репресіям – НІ!

читати далі

21.05.2015 Відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка Олександра Григоровича Берези, який загинув у зоні проведення АТО

читати далі

25.05.2015

Державний комітет телебачення і радіомовлення оголошує черговий прийом з 1 червня по 10 серпня 2015 року творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики.

До дня народження видатного громадського та політичного діяча В’ячеслава Чорновола – 24 грудня, починаючи з 2004 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.03 р. № 979 «Про премію імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики» (із змінами) щорічно присуджується Премія його імені у розмірі 5 тис. гривень.

На здобуття Премії приймаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії. За рішенням Комітету книги до розгляду не приймаються.

Можуть бути висунуті роботи окремих осіб і творчих колективів у складі не більше 5 осіб.

Звертаємо увагу, що відповідно до п. 4 Положення про премію імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики одна й та сама кандидатура не може одночасно висуватися на здобуття Премії з двома й більше творами.

Адреса: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України, тел./факс (044) 279-51-56.

З Положенням про премію імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики, затверджене наказом Державного комітету телебачення і радіомовлення України від 12 вересня 2003 року № 225/556 (із змінами) можна ознайомитися на сайті Держкомтелерадіо України в рубриці «Виставки, конкурси, премії», підрозділ «Премії».

Голова Цюрупинської райдержадміністрації зустрічатиметься з громадою з питань децентралізації

У Цюрупинському районі пропонується створити 4 добровільно об’єднані громади з адміністративними центрами: Нова Маячка, Копані, Виноградове, Цюрупинськ.

«Це вигідно з економічної точки зору, адже в цих громадах сконцентровано потужний економічний потенціал», - зазначив сьогодні, 25 травня, голова облдержадміністрації Андрій Путілов під час зустрічі з керівниками структурних підрозділів Цюрупинської райдержадміністрації.

Як відзначалося на заході, новопризначений голова райдержадміністрації Микола Райтаровський зустрінеться з громадою, і ще раз обговорить питання децентралізації, щоб провести його ефективно і якомога зручніше для людей.

«Необхідно пояснювати людям суть процесів, що відбуваються», - сказав Андрій Путілов.

Цюрупинський район отримав нового очільника

Сьогодні, 25 травня, громаді Цюрупинського району представлено новопризначеного голову райдержадміністрації Миколу Райтаровського.

«Дуже важлива ділянка роботи дісталась Миколі Анатолійовичу. Це район із надзвичайно багатими ресурсами та з великим потенціалом», - зазначив Андрій  Путілов під час представлення нового керівника Цюрупинського району.

Очільник області поставив перед Миколою Райтаровським перші завдання, зокрема: зустріч, реабілітація демобілізованих, контроль над ситуацією з незаконним вивезенням піску та вирубкою лісу.

«Знаю, що Микола Райтаровський ніколи не йшов на повідку колишньої влади, завжди діяв по совісті. Тому довіряю вам вести Цюрупинськ до європейського майбутнього. Працюйте для людей, для народу», – наголосив Андрій Путілов.

В свою чергу, Райтаровський подякував за довіру, та пообіцяв докласти максимальних зусиль для того, щоб не підвести жителів рідного краю та подякував керівництву облдержадміністрації за підтримку.

«Сподіваюсь на підтримку громадськості, справжніх патріотів. Разом, ми зможемо плідно працювати на благо району. Звичайно, для мене одним з пріоритетних питань є підтримка військових», - відзначив Микола Райтаровський.

Привітала Миколу Райтаровського і голова райради Лариса Снігур, побажавши йому наснаги, спільних та синхронних дій із громадою.

26.05.2015 Відбувся фінал обласного масового заходу з професійної орієнтації шкільної молоді «ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє»

читати далі

01.06.2015 Святкові заходи до Міжнародного дня захисту дітей

читати далі

Енергоефективний калькулятор

Держенергоефективності розроблено енергоефективний калькулятор (економічний калькулятор встановлення нового котла).

У разі заміни старого котла або встановлення нового за допомогою енергоефективного калькулятора можна зробити орієнтовний розрахунок витрат та термін окупності.

Крім того, розрахунки можуть здійснювати всі, хто скористався або збирається скористатися програмою компенсації тіла кредиту в розмірі 20% на придбання «негазового» котла.

Алгоритм розрахунку містить певні припущення та середні значення показників за фактично реалізованими проектами.

Калькулятор розміщено в розділі «Пільгове кредитування для населення», файл «Калькулятор для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла» за наступним посиланням:

http://saee.gov.ua/uk/consumers/derzh-pidtrymka-energozabespechenya/compensatsia

завантажити документ

Енергоефективний калькулятор

завантажити документ

09.06.2015 Експерти визначили сім масивів в зоні рекреації для інвесторів

читати далі

На Херсонщині за програмою «Власний дім» 300 сільських сімей отримають пільговий кредит

На 2015 рік програмою економічного, соціального та культурного розвитку області за рахунок пільгового кредитування передбачено поліпшити житлово-побутові умови 300 сільським сім'ям, виходячи із середньої суми кредиту на одного позичальника – 44 тис. грн. із загальним обсягом фінансування – 13,1 млн. грн.  

Про це повідомив голова обласного Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Олександр Пронін.  

За його словами, в цілому, в рамках чинної Програми газифіковано 53 сільських населених пункти області, прокладено 910 км газопровідних мереж.

Впродовж 16 років в області активно діє програма індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім», забезпечують її результативність. На її реалізацію залучено більше 107 млн. грн. кредитних коштів і близько 20 млн. грн коштів населення. На сьогоднішній день її учасниками стали близько 9 тис. сільських сімей, які проживають в 235 сільських населених пунктах області.  

З огляду на позитивні статистичні дані, заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Шепелєв відзначив, що повна реалізація Програми дасть поштовх для розв’язання ряду проблем. Зокрема, покращить житлові та побутові умови проживання в сільській місцевості, активізує аграрний сектор та залучить до роботи місцеву молодь.

Заступник начальника відділу оперативної інформації ОДА

Зелена Інна

3 метою надання цільової допомоги потерпілим під час проведення АТО Фонд соціального захисту інвалідів оголосив проведення благодійної акції по залученню підприємств та організацій України до збору коштів для зміцнення матеріальної бази санаторію «Слов'янський», що знаходиться в Донецькій області. Санаторій «Слов'янський» має багаторічний досвід в оздоровленні інвалідів-спинальників, користується заслуженою повагою людей з обмеженими фізичними можливостями, надає їм послуги щодо оздоровлення та реабілітації.

Реквізити санаторію:

ТВБВ № 10004/0570, філія – Донецьке обласне управління AT «Ощадбанк»    р/р 26001300739092, МФО 33106.

Інформаційні матеріали щодо проведення акції Фонд соціального захисту інвалідів висвітлюватиме на офіційному веб-сайті.

15.06.2015 В області 378 дітей учасників АТО оздоровляться безкоштовно

15 червня під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Валентини Січової відбулася робоча нарада з питань оздоровлення дітей учасників АТО.

Під час наради було зазначено, що необхідні кошти для оздоровлення та відпочинок будуть виділятися з обласного та місцевих бюджетів. Загалом на Херсонщині планується оздоровити безкоштовно 378 дітей учасників АТО.

«Ми повинні зробити все можливе, щоб діти наших героїв максимально відчули турботу держави», – наголосила Валентина Січова.

Крім того, вона відзначила, що на відпочинок до Херсонщини приїдуть 200 дітей з Івано-Франківської області.

На заході також було проаналізовано вимоги до організації роботи закладів оздоровлення та відпочинку Херсонщини.

Внесок у підвищення енергоефективності країни кожен може зробити вже сьогодні

 

Більшість родин споживають значно менше ресурсів, ніж оплачують за квитанціями. Значна частина тепла, гарячої води, газу втрачається через зношеність систем, нехтування необхідного утепленням мереж, побутовими звичками тощо.

Чи не набагато ефективніше сплачувати за фактично спожитий ресурс? Фахівці дають декілька порад, які допоможуть вам почати економити вже сьогодні.  

Встановіть лічильники газу 

Державна програма встановлення квартирних лічильників газу передбачає обладнання всіх осель лічильниками до 2016 (будинки з газовими колонками) та 2018 (з газовими плитами) років.

Кожен із нас має право не чекати своєї черги, а встановити обраний власноруч газовий лічильник за власний кошт.  

Так, споживач може самостійно звернутись до газорозподільних підприємств, спеціалізованої організації, яка розробить індивідуальний проект встановлення, рекомендує тип і потужність лічильника, а після встановлення видасть споживачеві акт та розрахунковий документ.  

Зверніть увагу на те, що один примірник технічної документації на встановлення лічильника має бути переданий у Філію експлуатації газового господарства, яка обслуговує відповідний район.  

Для того, щоб перейти на прямі розрахунки з газопостачальною організацією, необхідно звернутися до розрахунково-абонентського відділу «Херсонгазу» (або відповідної інстанції у районному центрі) для укладення договору та отримання рахунку на сплату за газ.

Встановіть лічильники води 

Лічильники води можуть бути встановлені окремо на гарячу та холодну воду (у випадку водопостачання різними стояками), або ж спільний, який здійснюватиме окремий облік.  

Звернувшись до абонентського відділу водопостачальної та теплопостачальної організації, можна з’ясувати технічні умови встановлення лічильника. За наявності заборгованості її необхідно погасити або укласти угоду на реструктуризацію боргу.   

В організації, що постачає воду та тепло, необхідно буде оплатити вартість приладу (у разі якщо ви не придбаєте його самостійно), вартість встановлення лічильника.  

В узгоджений день спеціалісти виконають усі роботи з монтажу, підготовки та пломбування та видадуть «Акт про введення в експлуатацію приладу обліку води». З документом необхідно звернутися до абонентського відділу водопостачальної та теплопостачальної організацій та здійснити всі необхідні процедури з реєстрації приладу. Після цього оплата здійснюватиметься за реальними показниками лічильника.

            Встановіть теплові лічильники та регулятори тепла

Встановлення теплового лічильника та регулятора тепла дозволить вам коригувати кількість поданого тепла залежно від погодних умов та економити від 30 до 70% коштів.  

Для того, щоб встановити лічильник на весь багатоповерховий будинок слід узгодити це на загальноквартирних зборах та кербудом, скласти кошторис, обрати підрядника, що встановить прилад.  

Щоб зібрати кошти на лічильник, слід підрахувати загальну опалювальну площу будинку, поділити її на вартість лічильника та усіх підрядних витрат. Отримана цифра множиться на опалювальну площу кожного з мешканців будинку.

Технічні умови для встановлення лічильника надає теплопостачальна організація. У цій же організації погоджується проект (зона відповідальності підрядника).  

У підвалі будинку обладнується окреме приміщення, де встановлюється лічильник. Будинок розраховує відсоток вартості спожитого тепла для кожної квартири в залежності від її площі. Наявність індивідуальних лічильників тепла у квартирах береться до уваги.  

Отже, встановивши лічильники газу, води та тепла, можна щомісяця економити значну суму.  

Прості розрахунки дають в середньому наступні результати:

Встановлення приладу

обліку води

до 70% (у порівнянні з обліком за середніми нормами)

Встановлення приладу

обліку газу

до 70% (у порівнянні з обліком за середніми нормами)

Встановлення приладу

обліку тепла

до 40% (у порівнянні з обліком за середніми нормами)

Встановлення енергозберігаючих ламп та застосування енергозберігаючих пристроїв

до 30% (з урахуванням більш високої ціни на такі лампи та пристрої у порівнянні зі звичайними)

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті Міністерства інформаційної політики України: http://mip.gov.ua/

18.06.2015 Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс

читати далі

22.06.2015 Відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

читати далі

23.06.2015 День державної служби

читати далі

23.06.2015

«Землі на Херсонщині роздаватися не будуть», – Андрій Путілов

Лише прозоро, шляхом конкурсних торгів, повинно вирішуватися питання оренди земельних ділянок на Херсонщині. Про це 23 червня 2015 року під час засідання колегії облдержадміністрації сказав очільник області Андрій Путілов.

Так, інвентаризація земельних ділянок, які можуть бути привабливими для інвесторів, проведена на сьогодні у Скадовському, Голопристанському та Генічеському районах.   

За словами в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру Херсонської області Ігоря Шапрана, обрано 12 ділянок поблизу моря. Вони є привабливими з точки зору рекреаційних, культурно-оздоровчих, спортивно-оздоровчих цілей. Аукціон на дані землі проведуть у липні цього року.

«Жителі області мають бачити, що розподіл земельних ділянок проводиться прозоро. А гроші, вилучені із аукціонних торгів, йтимуть на розвиток інфраструктури населених пунктів», – підкреслив голова обласної державної адміністрації.  

 

Андрій Путілов доручив протягом місяця створити електронну карту спортивних об’єктів

Начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Юрій Семченко протягом місяця має сформувати робочу групу та створити електронну карту спортивних об’єктів. Таке доручення керівнику управління дав голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов 23 червня 2015 року під час засідання колегії обласної державної адміністрації.  

«Особливу увагу прошу звернути нам об’єкти, які раніше використовувались у спортивних цілях, а зараз знаходяться на межі забудови торгівельними об’єктами, стоянками тощо», – підкреслив очільник області.  

За його словами, неможливо допустити ситуацію, яка склалася зі стадіоном «Нафтовик» у мікрорайоні Шуменський, на території якого було збудовано ТЦ «Нова лінія».

«Добре, що в нас створюються робочі місця. Але не слід робити це на шкоду розвитку спорту», – зауважив Андрій Путілов та додав, що інвентаризація спортивних об’єктів та повний контроль за ними виключить можливість незаконно перенести зонування відповідних територій.

 

Навчальні заклади області активно переходять на альтернативні види палива

«Про необхідність переходу на альтернативні види палива я зазначав неодноразово. Ми маємо використовувати власну сировину, паливні брикети, а не російський газ чи вугілля з окупованої території», – підкреслив голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов 23 червня 2015 року під час засідання колегії обласної державної адміністрації.  

Він також відзначив, що багато навчальних закладів області вже переведено на альтернативні способи опалювання, і це дало можливість зекономити кошти та використати їх на розвиток освіти.   

Так, за словами голови Білозерської райдержадміністрації Віктора Романова, з 1 січня 2014 року 6 навчальних закладів відмовилися від газового опалення. Це дало можливість економити 1 тисячу гривень за добу кожному навчальному закладу і закупити 40% паливних матеріалів до початку наступного опалювального сезону.

24.06.2015 Відбулося засідання координаційної ради з політичних питань при голові райдержадміністрації

читати далі

25.06.2015 Про відкриття постійно діючого представництва РГДА у США

читати далі

28.06.2015 Урочистості з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді

читати далі

30.06.2015 В Каланчацькій центральній районній бібліотеці проводиться акція «Довіряй Збройним Силам України!»

читати д

Copyright MyCorp © 2025
Зробити безкоштовний сайт з uCoz