Понеділок, 27.01.2025, 16:07
Каланчацька Районна Державна Адміністрація
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Календар
«  Січень 2025  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
 Події тижня (продовження)

17.04.2015

Підприємці області нагороджені за активну допомогу військовослужбовцям

17 квітня 2015 року під час засідання Ради оборони у Новотроїцькому районі, голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов вручив грамоти та оголосив Подяки від імені керівництва та особового складу сектору «М» Антитерористичної операції за вагомий внесок в захист незалежності та територіальної цілісності України, високий патріотизм та всебічну підтримку особового складу сектора «М» АТО підприємцям Херсонщини.

Так, були нагороджені директор товариства з обмеженою відповідальністю «Дніпро» Олександр Кістечко, директор споживчого кооперативу «Цюрупинський ринок» Андрій Мусулевський та директор Генічеського споживчого товариства «Нова Кооперація» Пилип Полікарпов.

Очільник області Андрій Путілов, вручаючи грамоти, зазначив: «Держава тримається завдяки нашій згуртованості. Підприємці, волонтери й небайдужі громадяни допомагають військовослужбовцям всім, чим можуть. Це і є виявом справжнього патріотизму, духу єдності та небайдужості до майбутнього України».

Створення військових комендатур контролюється керівництвом облдержадміністрації

Голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов особисто контролює процес створення військових комендатур області, про що було зазначено 17 квітня 2015 року під час проведення засідання Ради оборони Херсонської області у Новотроїцькому районі. 

Очільник області наголосив на тому, що приміщення повинні бути відремонтованими і вже до 1 червня цього року працювати як у Херсоні, так і в області.

Так, в обласному центрі вже знайдено приміщення для роботи військової комендатури, яке розташоване на вулиці Залізнична, 8. Воно повністю відповідає вимогам до будівель такого призначення і вже незабаром там будуть проводити ремонтні роботи.

Влада області обіцяє всі питання щодо ремонту взяти на себе.

У прикордонних районах області проводяться необхідні організаційні заходи

«У районах, де введено прикордонний режим, здійснюється цілеспрямована організаційна діяльність. Проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота на районному рівні, встановлені інформаційні знаки й покажчики», – про це повідомив керівник Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України Сергій Бідило під час засідання Ради оборони у Новотроїцькому районі.

У всіх районах будуть визначені місця розташування маломірних плаваючих засобів. Так, обласна державна адміністрація вже затвердила інструкцію щодо порядку випуску маломірних плавзасобів у водойми. Адже було виявлено 79 порушень у Скадовському, Генічеському та Голопристанському районах.

За словами голови Генічеської районної державної адміністрації Олександра Воробйова, здійснюється контроль за рибними підприємствами, причали беруть на державний облік, чого давно не було у районі.

Як зазначили Юрій Бобилєв і Олександр Богуненко – голови Скадовської та Голопристанської райдержадміністрацій, вже налагоджено роботу з контролю за водоймами та рибальством.

Також існує проблема з практичними заходами, але голови райдержадміністрацій, спільно із прикордонниками та силовиками, намагаються їх вирішити.

За словами Сергія Бідила, є фіксація правопорушень у прикордонних районах. Так, інформаційних знаків і покажчиків немає у Новотроїцькому та Чаплинському районах. А в Голопристанському і Каланчацькому знаки потребують відновлення. 

Голова облдержадміністрації Андрій Путілов з приводу цього зауважив: «Я впевнений, що допомагати повинні всі. Ті ж рибалки є також спостерігачами, які можуть помітити небезпеку і передати сигнал силовикам. Статус прикордонних територій не повинен впливати на перебіг життя громадян, вони повинні розуміти, як потрібно поводитися, але при цьому відчувати себе стовідсотково захищеними».

Продовжується перевірка стану захисних споруд області

«За півроку кількість інвентаризованих захисних споруд в області збільшилася з 22 до 53 відсотків, робота продовжується», – повідомив начальник управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Олексій Сулімов на засіданні Ради оборони, яке відбулось 17 квітня           2015 року у Новотроїцькому районі.

Так, голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов зауважив, що ми повинні бути готовими до будь-якого розвитку подій. «Люди повинні відчувати себе у безпеці», – підкреслив голова облдержадміністрації. 

Також очільник області повідомив, що наступним кроком буде благоустрій захисних споруд, створення в них елементарних умов перебування для людей.

Андрій Путілов провів особистий прийом громадян у Новотроїцькому районі

Голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов провів прийом громадян з особистих питань під час робочої поїздки до Новотроїцького району.

Так, Новотроїцький селищний голова Василь Мельник звернувся до керівника області з питанням включення об'єктів водопостачання у селищі міського типу Новотроїцьке та селі Благовіщенка до об'єктів, які будуть фінансуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Зокрема, це реконструкція водомережі на зазначеній території. 

Голова облдержадміністрації наголосив, що готовий надати свої рекомендації щодо отримання фінансування даного об'єкту, зокрема, й щодо залучення кредитних фінансових ресурсів.

Також до очільника області звернулася жителька смт Новотроїцьке Олена Мартинова з питання продовження ремонтних робіт в дитячому садочку «Теремок», який призупинив свою діяльність у 1998 році у зв'язку з відсутністю дитячого контингенту. Нині ж, станом на 10 квітня 2015 року, черга на влаштування дітей склала 186 осіб. 

Андрій Путілов відзначив, що це питання можна вирішити наступним чином: незабаром очікується прибуття на територію Новотроїцька прикордонників, так як селище міського типу є прикордонною територією. Тому передбачено фінансування об'єктів інфраструктури, дитячих садків, шкіл, житлових приміщень, де будуть проживати прикордонники та їх сім'ї з Державного бюджету.

Мисливці та прикордонники області будуть взаємодіяти задля безпеки Херсонщини

17 квітня 2015 року на засіданні Ради оборони Херсонської області в Новотроїцькому районі мова йшла про дію контрольованого режиму стосовно посилення вимог до проведення полювання в прикордонних районах області.

Нагадаємо, що прикордонними в області вважаються Чаплинський, Новотроїцький, Генічеський, Каланчацький, Скадовський та Голопристанський райони.

Так, звертаючись до мисливців, голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов відзначив:

«Є норми закону і ми повинні їх дотримуватися. Однак, ми розуміємо, що мисливці становлять основу місцевої самооборони. Саме тому будемо спілкуватися із прикордонниками, щоб вони розглядали кожен випадок індивідуально. Повинні бути встановлені окремі зони обмеження для кожного району і сільради».

Очільник області додав, що прикордонники й мисливці повинні порозумітися, адже нас об’єднує одна спільна мета – безпека та спокій на Херсонщині.

Андрій Путілов доручив головам районних облдержадміністрацій разом із представниками мисливських господарств, прикордонниками та головами сільських рад знайти спільну мову і виробити механізми взаємодії. У відповідь мисливці пообіцяли допомагати прикордонним службам у збереженні порядку й безпеки на територіях.

Голова облдержадміністрації зустрівся із новотроїцькими міліціонерами

Під час робочого візиту до Новотроїцького району голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов відвідав Новотроїцький районний відділ управління МВС України в Херсонській області, де поспілкувався з правоохоронцями.  

«23 роки нищилася наша армія, наші силові відомства. Тепер на наших плечах лежить відповідальність за нове, краще майбутнє рідної країни», – звернувся до присутніх Андрій Путілов.

Очільник області додав, що обласна державна адміністрація всіляко сприятиме і підтримуватиме міліцію, адже правоохоронці забезпечують порядок в районі.

У свою чергу, начальник УМВС в області Артур Мєріков зазначив, що Новотроїцький райвідділ міліції можна вважати показовим – вони роблять все можливе, щоб нести службу на достойному рівні.

Начальник райвідділу Сергій Ященко подякував за те, що влада допомагає району.

«Ми обіцяємо жителям нашого району, що не підведемо їх. І якщо на нашу землю і ступить нога чужинця, то це буде турист або іноземний гість, якому ми будемо щиро раді», – сказав Сергій Ященко.

17.04.2015 Проведення місячника благоустрою 2015 «За чисте довкілля»

читати далі

20.04.2015 Підготовка до відзначення 70-ї річниці Дня Перемоги – важливий напрямок роботи активу району

читати далі

20.04.2015 Сучасна швидка допомога для жителів Херсонщини

читати далі

20.04.2015 Відбулася нарада щодо проведення п’ятої хвилі мобілізації

читати далі

   21.04.2015

21 квітня 2015 року у районному краєзнавчому музеї проведено годину пам’яті «Він впав смертельною росою…» для молоді та мешканців селища Каланчак з переглядом відеосюжетів про Чорнобильську трагедію. Також, у заході взяли участь ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи.

У музеї оформлено стенд та створено вітрину з матеріалами, що стосуються Чорнобильської трагедії.

23.04.2015

Окремі підприємства відмовляються від проведення технічної інвентаризації захисних споруд

Як повідомили в управлінні з питань цивільного захисту облдержадміністрації, в області проінвентаризовано 40,2% захисних споруд. У містах, районних центрах проводиться активна робота з перевірки, інвентаризації, виготовлення документації та приведення споруд у належний стан.

На жаль, є підприємства та установи, що відмовляються від проведення технічної інвентаризації захисних споруд, незважаючи на вимоги законодавства.

Зокрема:  

1) ПП Бурда О.С., м. Херсон, вул. 21 Січня, 37, - 1 захисна споруда;

2) АФ «Гавана плюс» м. Нова Каховка, вул. Промислова, 3 - 1 захисна споруда;

3) ПП «Сільвія тур» Каланчацький район, с. Роздольне, - 1 захисна споруда;

4) Приватне підприємство «Електрон» смт Білозерка, Станіславське шосе, 2/56 - 1 захисна споруда;

5) Відкрите акціонерне товариство «Херсонський суднобудівний завод» Карантинний острів, 1, - 8 захисних споруд;

6) Відкрите акціонерне підприємство ДП «Ера» Острівське шосе, 32, - 1 захисна споруда;

7) ВАТ «Ремпобуттехніка» м. Херсон, вул. Нафтовиків, 15а, - 1 захисна споруда;

8) ПАТ «Проторус» м. Херсон, вул. Філатова, 27, - 1 захисна споруда;

9) ВАТ «Електромашзавод» м. Херсон, вул. Ушакова, 57, - 1 захисна споруда;

10) Закрите акціонерне товариство «Красень», м. Херсон, вул. Декабристів, 49, - 1 захисна споруда.

В облдержадміністрації відзвітували щодо перебігу опалювального сезону у 2014-2015 році

На засіданні колегії обласної державної адміністрації, яка відбулась 22 квітня 2015 року, підбили підсумки щодо проведення опалювального сезону у 2014-2015 роках.

Так, директор Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Владислав Кондратов зазначив: «Не дивлячись на складнощі й затримку початку опалювального періоду, загалом сезон пройшов на належному рівні». Він також відзначив, що, відповідно до наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, споживання природного газу було значно знижено.

Нагадаємо, що у 20-х числах жовтня минулого року, незважаючи на різке зниження температури, через відсутність утеплопостачальних підприємствам лімітів споживання природного газу на жовтень та листопад 2014 року, не було можливості вчасно розпломбувати котельні та здійснити подачу теплоносія до житлових будинків і закладів соціально-бюджетної сфери. Опалювальний сезон в області розпочався з 27 жовтня 2014 року.

Голова облдержадміністрації Андрій Путілов звернувся до Владислава Кондратова й нагадав Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу: «Ваше першочергове завдання – це створення енергетичного паспорту області. Економія сьогодні для нас повинна бути на першому місці. Можливо, слід розглянути варіант із переведенням опалювальних систем на тверде паливо, як це зробила Гола Пристань, де зекономили за весь період опалення близько 3 млн гривень».

Опалювальний сезон 2014-2015 року, згідно доручення Міністерства енергетики та вугільної промисловості та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, в містах, де здійснюється централізоване опалення, закінчився 31 березня 2015 року. Автономні котельні для закладів соціально-бюджетної сфери продовжували працювати в режимі заощадження.

Наразі, для своєчасної підготовки до наступного опалювального сезону 2015-2016 року, органами місцевого самоврядування вже розпочато роботу по підведенню підсумків діяльності господарського комплексу районів та, враховуючи всі недоліки, розробляються першочергові заходи з підготовки об’єктів життєзабезпечення.

Центр зайнятості впровадить проект працевлаштування демобілізованих

Питання працевлаштування демобілізованих учасників АТО вирішить новий проект, розроблений Херсонським обласним центром зайнятості. Його презентував директор Центру Євгеній Єрашов 22 квітня 2015 року під час засідання колегії обласної державної адміністрації.  

Програма проекту передбачає залучення військових, що повертаються зі строкової служби, до патрулювання міст, селищ, сіл області. Таким чином, на переконання голови облдержадміністрації Андрія Путілова та розробників проекту, вирішиться, по-перше, проблема із нестачею кадрів на блокпостах, у патрульних службах, а по-друге, питання соціально-трудової адаптації демобілізованих.

«Військовим, що повернуться із зони бойових дій, необхідна буде робота. І ми дамо їм робити справу, в якій вони вже мають необхідний досвід», – зауважив    Андрій Путілов.   

Проект планують запустити вже з 1 травня поточного року. Кошти для виплати заробітних плат виділятимуться із державного та місцевих бюджетів.

Тариф на внутрішні обласні автоперевезення не перевищуватиме середній український показник

В умовах підвищення вартості на паливно-мастильні матеріали, які з лютого 2014 року зросли у ціні на 61%, перевізники, що обслуговують внутрішні обласні маршрути, а також представники профспілок та місцева організація Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників звернулися в облдержадміністрацію щодо необхідності перегляду тарифів.

За словами заступника начальника управління транспорту, дорожньої інфраструктури та зв'язку обласної державної адміністрації Петра Дементьєва, шість найбільших перевізників надали свої розрахунки, відповідно до яких вони запропонували підвищити тариф з 0,27 грн/пас-км до 0,51 грн/пас-км.

«Ці пропозиції були проаналізовані фахівцями та експертами. У результаті, був погоджений тариф 0,40 грн/пас-км. Це нижче середнього українського показника, який становить 0,45 грн/пас-км», – відзначив керівник управління.  

24.04.2015 Каланчацькі старшокласники – в місячнику «Чистого довкілля»

читати далі

24.04.2015 Облдержадміністрація підтримала інформаційний проект Представництва ЄС в Україні

читати далі

25.04.2015

Другу групу дітей воїнів АТО відправлять на відпочинок на Прикарпаття

У суботу, 25 квітня 2015 року, о 7.00, від будівлі обласної державної адміністрації на відпочинок до Івано-Франківської області провели другу групу дітей воїнів АТО.

Близько 100 дітей з Херсонщини житимуть у родинах мешканців Івано-Франківської області десять днів.

Про відпочинок юних херсонців домовилися керівники Херсонської та Івано-Франківської областей. 

Нагадаємо, що 27 березня, перша група дітей бійців АТО, з різних районів Херсонської області, відправилася на відпочинок на Івано-Франківщину. Вони відвідали об’єкти культурної спадщини, музеї, виставки, місцеві санаторії оздоровчо-лікувального спрямування, брали участь у культурно-мистецьких заходах, ознайомилися з народними традиціями та звичаями Гуцульщини, знайшли нових друзів. Повернулися хлопці та дівчата на рідну Херсонщину 07 квітня.

28.04.2015

На ділянці Азово-Чорноморського регіонального управління вводяться додаткові режимні заходи безпеки

У період травневих свят з метою дотримання режиму на державному кордоні, а також на адміністративній лінії між материковою частиною та окупованою територією АРК, при створенні безпечних умов для громадян на ділянці Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України будуть посилені режимні заходи.

Зокрема, у контрольованих прикордонних районах буде запроваджено додаткові тимчасові режимні обмеження, а саме заборона на:

- проведення полювання в мисливських угіддях, які безпосередньо прилягають до адміністративної лінії з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим;

- випуск маломірних суден та інших плавзасобів (крім засобів розваг на воді), суден рибного господарства до/за межі 2 миль без дозволу підрозділів охорони державного кордону;

- вихід у море маломірних суден, інших плавзасобів в нічний час доби (з 20:00 до 06:00);

- доставку у контрольований прикордонний район і вивіз з нього осіб, які не мають документів, що посвідчують особу;

- здійснення будь-яких польотів легкомоторних літальних апаратів, квадрокоптерів;

- рух транспортних засобів (крім сільськогосподарської техніки, що проводить сільськогосподарські роботи) дорогами, які відсутні в реєстрі автомобільних доріг та ведуть до адміністративної лінії і не забезпечують пересування до встановлених контрольних пунктів, між населеними пунктами;

- знаходження іноземців, осіб без громадянства та громадян України, не зареєстрованих в межах контрольованих прикордонних районів, за винятком іноземців, осіб без громадянства, які постійно проживають (мають посвідку на постійне проживання) на території України (в даній місцевості), або слідують з пунктів пропуску (контрольні пункт) транзитом в інші не режимні  райони, або мають запрошення  близьких родичів, які зустрічають особисто;

- проведення туристичних подорожей (без дозволу підрозділів охорони державного кордону);

- проведення без дозволу підрозділів охорони державного кордону заготовчих робіт, вирубку лісу тощо;

- перебування громадян на узбережжі в межах території сільських рад контрольованих прикордонних районів період з 22.00 по 05.00, окрім місць масового відпочинку;

- відео-, кіно та фотознімання місцевості (об’єктів), а також виконання будь-яких стрибків, польотів з використанням усіх видів парашутів;

- використання радіостанцій в транспортних засобах, крім спеціального транспорту (або зареєстрованих встановленим порядком).

В контрольних пунктах в’їзду-виїзду також вводяться додаткові режимні заходи, які в першу чергу будуть стосуватись громадян РФ та вихідців з кавказького регіону, а також інших осіб.

Крім того, вводяться обмеження щодо пропуску:

- представників ЗМІ РФ, які викривлюють ситуацію в Україні;

- усіх громадян РФ чоловічої статті віком від 16 до 60 років, за виключенням екстрених випадків;

- морських суден, які за отриманою інформацією заходили в порти на ТОТ АР Крим або прибули з портів РФ;

- пасажирських автобусів (мікроавтобусів), в яких більше 8 посадочних місць;

- мікроавтобуси, в яких менше 8 посадочних місць, пропускаються за умови, якщо в них слідують сім’ї, родичі.

В зв’язку з цим звертаємося до громадян, які проживають у контрольованих прикордонних районах, зокрема і до мисливців, рибалок, фермерів з розумінням поставитися до даних тимчасових обмежень. Наголошуємо, що першочерговим завдань для прикордонників є безпека законослухняних громадян нашої країни та її гостей і нагадуємо, що всі, хто перебувають в контрольованих прикордонних районах повинні мати при собі документ, який засвідчує особу, так як порушники будуть притягатись до адміністративної відповідальності згідно чинного законодавства.

Крім того, у разі виявлення підозрілих осіб, транспортних засобів, виходу плавзасобів поза пунктами базування або підхід підозрілого плавзасобу до берегу, в місцях, що не визначені законодавством та інше – Азово-Чорноморське регіональне управління звертається до громадян, що проживають в прикордонні та поблизу адміністративної лінії, повідомляти про такі випадки по наступним телефонам:

Черговий Азово-Чорноморського регіонального управління:

(0552) 46-72-19 (цілодобово)

Черговий Херсонського прикордонного загону:

(0552) 32-75-41 (цілодобово)

Черговий Бердянського прикордонного загону:

(0615) 32031-42, 34-79-84 (цілодобово)

 

Помічник начальника Азово-Чорноморського регіональногоуправління з питань взаємодії із засобами масової інформації

Максим Сорока


28.04.2015

В області діятиме «єдине вікно» для воїнів АТО та їх роди

На Херсонщині громада та влада ініціювала ряд соціальних проектів на підтримку наших військових, що захищали і продовжують відстоювати незалежність України в зоні АТО та їх родин. Про «єдине вікно» для демобілізованих з АТО, відпочинок дітей наших Героїв та «гарячу лінію» губернатора – інтерв'ю з головою облдержадміністрації Андрієм Путіловим.

- Андрій Станіславович, ви нещодавно розповіли про такий соціальний проект, як «єдине вікно» для військовослужбовців, демобілізованих з АТО. Як він реалізується?

- Повинні демобілізуватися 3780 наших військовослужбовців – мешканців області. Частина з них після перепочинку та лікування піде на контрактну службу, а ті, хто не захоче служити далі – звикатимуть до мирного життя. Увага до наших Героїв та їх сімей має бути і з боку влади, і з боку громади.  

Ми знаємо, скільки у нас проблем виникає, коли треба отримати якусь довідку, пролікуватися або оформити пільги. Щоб змінити ситуацію, на базі КП «Оберіг», який очолила вдова загиблого лікаря батальйону «Херсон» Вікторія Вагнер, і яка, як ніхто, розуміє проблеми бійців, їх родин, створюється «єдине вікно» для учасників АТО, куди наші Герої зможуть звернутися. Їм допоможуть вирішити проблеми – починаючи з обстеження та лікування, закінчуючи оформленням документів учасника бойових дій та документів на землю. Зараз ми відпрацьовуємо механізм взаємодії всіх служб, водночас вже почали надавати допомогу, консультувати ветеранів АТО.

- Херсонщина зустрічала у квітні дітей херсонських учасників АТО, які повернулися з відпочинку з Івано-Франківської області. Ви з ними спілкувалися, які враження?

- Діти, звичайно, були втомленими після дороги, але на запитання, чи поїхали б знову, дружно відповіли, що так. 87 хлопчиків і дівчаток з усіх районів області, віком від 10 до 17 років на 10 днів їздили до Прикарпаття, жили в місцевих сім'ях. Вони розповідали, наскільки цікаву програму їм підготували, возили на екскурсії, вони брали участь у майстер-класах, вивчали традиції Західної України. Одна дівчинка з Нововоронцовського району, тато якої, на жаль, загинув, подарувала мені писанку, яку вона власноруч розписала. Це було дуже зворушливо і приємно. Спасибі величезне ще раз!

Коли спілкувався з дітьми, запитав, що їм сподобалося на Західній Україні, що здивувало? Хотів донести до них думку, що не дивлячись на те, що всі ми різні, ми – одна країна, ми однаково сильно любимо Україну. Батьки дітей з Прикарпаття, батьки наших херсонських дітей захищають нашу країну на Сході разом. І в цьому наша сила.

Цей соціальний проект ми вже продовжили. За домовленістю з губернатором Івано-Франківської області 25 квітня 2015 року ще одна група херсонських дітей поїхала на Прикарпаття. Ну, а влітку ми запрошуємо хлопчиків та дівчаток із Західної України до нас на море! Також я гарантую, що всі діти наших воїнів обов'язково оздоровляться влітку на морі.

- Ви оголосили про нову соціальну ініціативу для наших демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО. Йдеться про можливість безкоштовно відвідувати культурні заходи. Яким чином це відбувається?

- Я не тільки оголосив, але вже і зробив перші кроки у реалізації цього соціального проекту. На урочистостях з приводу річниці створення Національної гвардії України я передав командиру батальйону Вадиму Матвєєву квитки на концерт Тіни Кароль. Знаю, що він їх віддав сім'ям загиблих в АТО правоохоронців, а також учасникам АТО.

Я провів переговори з концертними агентствами і вони долучитись до цього соціального проекту – виділяти по кілька квитків на культурні заходи, які проходять в Херсоні. Квитки військовослужбовцям безпосередньо передає комунальне підприємство «Оберіг». Уже 21 квітня 2015 року бійці відвідали концерт співака Дзідзьо, а наступного дня – зірки телешоу «Х-фактор» Євгена Літвінковича.

- З вашим приходом в обласну адміністрацію запрацювала «гаряча лінія губернатора» – це є той зворотний зв'язок, можливість отримати відгуки людей про роботу влади. Аналізуєте ви роботу «гарячої лінії»? Що вона дає людям і вам?

- На даний момент цей проект зазнає серйозних змін, він повинен стати більш ефективним. Скажу відверто – роботою «гарячої лінії», яка запрацювала у жовтні минулого року, я був незадоволений. Відгуки людей і журналістів засвідчили, що все досить формально, по-чиновницьки.

Я дав завдання переглянути підходи, залучити до роботи операторів, які мають досвід спілкування з людьми різних категорій, максимально автоматизувати і комп'ютеризувати процес. Зараз у нас створений повноцінний контактний центр. Її очолює досвідчений фахівець, оператори пройшли навчання. Всі дзвінки фіксуються, а проблема вважається вирішеною, якщо людина в ході контрольного обдзвону, підтвердить, що задоволена відповіддю.

- Дякую за відповіді.

Інтерв'ю брала Олена Мартиненко

28.04.2015

Співробітники міліції закликають громадян до розуміння

На час травневих свят співробітники УМВС України в Херсонській області закликають громадян бути обачними, звертати увагу на підозрілих осіб, сторонні предмети, що можуть викликати занепокоєння.

«У ці дні додатково буде залучено 600 співробітників міліції, 27 патрульних служб, 46 піших нарядів. Спільно із охоронними службами буде сформовано 25 патрулів, 30 – спільно із громадськістю», – зазначив 28 квітня 2015 року начальник УМВС України в Херсонській області Артур Мєріков під час спільного брифінгу для тележурналістів очільника області Андрія Путілова з керівниками силових відомств.

Однак, Артур Мєріков висловив прохання до усіх жителів Херсонщини співпрацювати із силовиками і доводити до їх відома інформацію про всі ситуації, що можуть дестабілізувати обстановку в області.   

«Пам’ятаймо, що кожен із нас несе відповідальність за спокій в регіоні. Зараз дуже важливо об’єднатися задля того, щоб не дати розхитати обстановку тим, кому це вигідно», – підкреслив голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов.

«Ситуація на Херсонщині під час травневих свят буде спокійною і контрольованою», – Сергій Бідило

28 квітня 2015 року в обласній державній адміністрації пройшов брифінг для місцевих телеканалів з приводу заходів безпеки напередодні та під час травневих свят за участі голови облдержадміністрації Андрія Путілова та керівників силових відомств.   

Так, начальник Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України Сергій Бідило відзначив, що ситуація в області контрольована, всі поставлені завдання виконуються у повному обсязі.

Він також повідомив, що з 27 квітня всі підрозділи прикордонної служби переведено на посилений режим роботи. В першу чергу, це стосується безпеки громадян і територіальної захищеності районів, які визначені прикордонними зонами області.

«Громадяни, які планують виїжджати за межі постійного перебування, повинні мати при собі документ громадянина України, адже протягом днів святкування буде здійснюватись посилений контроль переміщення людей. У прикордонних районах суворо заборонений вихід маломірних плавзасобів у період з 22.00 вечора до 6.00 ранку щоденно. Будь-яке порушення встановлених норм призводить до адміністративної відповідальності. Також з 27 квітня по 11 травня заборонено полювання у прикордонних районах Херсонщини. Так, недотримання встановлених норм правопорядку та безпеки може потягти адміністративну відповідальність із накладанням штрафних санкцій у сумі від 1000 до 2000 гривень», – поінформував журналістів Сергій Бідило.

Також було зазначено, що в’їзд на територію Херсонської області громадян Російської Федерації чоловічої статі у віці від 16 до 60 років суворо заборонений, інші допускатимуться лише за наявності закордонного паспорту і з урахуванням особистих обставин.

Наразі постійно проводяться заходи по забезпеченню безпеки громадян та запобіганню виникненню непередбачених сепаратистських, терористичних ситуацій на Херсонщині, які могли б призвести до негативних наслідків.

 

Copyright MyCorp © 2025
Зробити безкоштовний сайт з uCoz