Субота, 25.05.2019, 03:00
Каланчацька Районна Державна Адміністрація
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
 Ліквідація символів комуністичного тоталітарного режиму

* 23 вересня 2015 року на засіданні колегії Каланчацької районної державної адміністрації було розглянуто питання «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

 

* У рамках реалізації вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» відповідно до рішення Мирненської селищної ради (рішення LXXIX сесії VI скликання від 03 липня 2015 року № 465 «Про затвердження плану заходів з ліквідації символів комуністичного тоталітарного режиму на території селища Мирне»), вулиці селища були перейменовані з Радянської на Українську, з Леніна на Миру та з Жовтневої на Зелену.

 

* На балансах Хорлівської, Привільської, Новоолександрівської, Новопавлівської сільських рад символи комуністичного тоталітарного режиму відсутні.

 

* Новокиївська сільська рада відповідно до рішення виконавчого комітету від 17 лютого 2016 року № 6 «Про перейменування вулиць Новокиївської сільської ради», виносить на обговорення питання щодо перейменування вулиць: Леніна на Поштову, Радянська на Українську, Комсомольську на Соборну в селі Новокиївка Каланчацького району Херсонської області. Виконавчий комітет збиратиме інформацію, пропозиції, заяви від громадян села Новокиївка з приводу цього питання до 17 березня 2016 року. Всі пропозиції будуть винесені на розгляд комісії для розгляду пропозицій по перейменуванню назв вулиць в селі Новокиївка. Далі проект рішення буде винесено на затвердження сесії сільської ради.

 

* На території села Роздольне відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» (Закон 3 317-VII), рішенням виконавчого комітету № 6 від 20 січня 2016 року, та на ІV сесії депутатів VII скликання (рішення № 27 від 22 січня 2016 року), затверджено зміни назв вулиць:

- вул. 60 років СРСР перейменована на вул. Молодіжна;

- вул. 60 років Жовтня на вул. Софіївська;

- вул. Комсомольська на вул. Вишнева;

- вул. 50 років Перемоги на вул. Лісова.

 

* Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» рішенням V сесії VII скликання № 40 від 12 лютого 2016 року, внесено пропозицію до Верховної Ради України щодо перейменування села Червоний Чабан на село Преображенка, повернувши йому історичну назву. також згідно рішення V сесії VII скликання № 41 від 12 лютого 2016 року, перейменовано назви вулиць в с. Червоний Чабан, а саме: вулицю Леніна на вулицю Шевченка, вулицю Латишських стрілків на вулицю Чайковського.

 

* Олексіївська сільська рада відповідно до рішення від 14 вересня 2015 року № 326 « Про ініціювання питання щодо перейменування вулиць в с. Олексіївка», виносить на обговорення питання щодо перейменування вулиць Леніна та Комсомольська в селі Олексіївка Каланчацького району Херсонської області. Протягом двох місяців з дня опублікування повідомлення (районна газета «Слава праці» від 01 жовтня 2015 року № 39) виконавчий комітет збиратиме інформацію, пропозиції, заяви від громадян села Олексіївка з приводу цього питання. Всі пропозиції будуть винесені на розгляд постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку. Далі проект рішення буде винесено на затвердження сесії сільської ради.

 

* На засіданні виконавчого комітету Гаврилівської сільської ради рекомендовано депутатам Гаврилівської сільської ради на черговому пленарному засіданні розглянути питання щодо перейменування вулиць у селі Гаврилівка Друга (рішення виконкому від 16 грудня 2015 року «Про перейменування вулиць в селі Гаврилівка Друга» № 56).

 

* Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» рішенням третьої сесії сьомого скликання № 34 від 29 січня 2016 року перейменовано назви вулиць та провулку в селі Олександрівка, а саме:

- вулицю Радянську на вулицю Українську;

- провулок Радянський на провулок Український;

- вулицю 40-річчя Перемоги на вулицю Перемоги.

 

* Відповідно до рішення шостої сесії Каланчацької селищної ради сьомого скликання від 28 січня 2016 року № 53 "Про перейменування вулиць, провулків, інших об'єктів селища Каланчак", рішення виконавчого комітету селищної ради від 20 січня 2016 року № 03 "Про схвалення переліку вулиць та провулків в селищі Каланчак, які підлягають перейменуванню", протоколів засідання комісії селищної ради з перейменування вулиць та провулків, інших об'єктів селища Каланчак від 19 листопада 2015 року та від 11 січня 2016 року, на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій", розпорядженням Каланчацького селищного голови від 04 лютого 2016 року № 07 затверджений перелік вулиць, провулків та інших об'єктів селища Каланчак, що підлягають перейменуванню:

п/п

Стара назва Нова назва
1 вул. Горького вул. Олександра Берези
2 вул. Жовтнева вул. Козацька
3 вул. Калініна вул. Маличенка
4 вул. Комсомольська вул. Преображенська
5 вул. Котовського вул. Калинова
6 вул. Крупської вул. Скадовська
7 вул. Леніна вул. Херсонська
8 вул. Піонерська вул. Михайлівська
9 вул. П.Морозова вул. Чаплинська
10 вул. Пролетарська вул. Степова
11 вул. Радянська вул. Затишна
12 вул. Фрунзе вул. Будівельників
13 вул. Чапаєва вул. Хорлівська
14 вул. Щорса вул. Мельниченка
15 пров. Маяковського пров. Дружби
16 пров. Червонопрапорний пров. Перемоги
17 пров. Херсонський пров. Соборності
18 пров. Скадовський пров. Спортивний
19 мікрорайон "Жовтневий" "Преображенський"

 

 

 

 

 

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz